31 lipca 2017 - ewaj

Dlaczego warto powiększyć kutasa?

Ćwiczenie 3. – Znajdź mięsień łonowo-guziczny, wyczujesz go przez wstrzymanie oddawania moczu
– Potem, zacznij go napinać ok. 30 razy dziennie
– Kiedy już dojdziesz to perfekcji, powinieneś zwiększać intensywność ćwiczeń. Jeśli będziesz trenował regularnie – szybko zobaczysz efekty ciężkiej pracy. Pamiętaj, robisz to nie tylko dla siebie, ale dla swoich przyszłych dziewczyn – wytrwaj w tym, a będą Ci wdzięczne;) Zaufaj nam i zacznij nowe życie!

Jak powiększyć penisa? To pytanie zadają sobie codziennie miliony osób na całym świecie. W momencie w którym zapewniliśmy sobie spokój w najważniejszych sferach życia – chcemy sięgnąć po coś więcej. Zdecydowanie zależy nam na dobrym seksie, świetnej dziewczynie, która zapewni nam satysfakcję każdego dnia. Jednak nie każda będzie zainteresowana, kiedy rozmiar Twojego penisa jej nie przekona – może chcieć odejść. Pora spróbować czegoś nowego i zminimalizować ryzyko

Ćwiczenie 1. – Połóż członka prosto, a następnie rozciągaj go wzdłuż tak, aby główka szła w dół. – Złap go za główkę i przekieruj w stronę brzucha wytrzymując tak ok. 20 sekund. – Następnie przerwij rozciąganie i zacznij od nowa. Zrób tak ok. 30 razy.

Czy ćwiczenia na powiększenie kutasa faktycznie działają? Pewnie, że tak, żyjemy w Dwudziestym pierwszym wieku. Kiedy przeglądałem, jak mężczyźni komentowali najnowsze tabletki, zacząłem zastanawiać się nad tym, czy nie ma jakiś naturalnych sposobów. Wielu z nich rezygnowało z ćwiczeń z powodu tego, że takie ćwiczenia są czasochłonne i często wyniki są o wiele niższe, niż po stosowaniu odpowiedniej suplementacji. Zapewniam jednak, że warto, bo wyniki są trwalsze. Poniżej masz przykłady ćwiczeń, dzięki którym większy penis będzie kwestią czasu!

Ćwiczenie 2. – Kciukiem naciągnij skórkę członka do tylu w stronę ciała
– Wytrzymaj tak jak najdłużej, ale nie więcej niż 15 sekund
– Zrób przerwę i powtórz jeszcze raz
Spróbuj wytrzymać ok. 5 minut.

Moda ćwiczenia penisa / dlugosc penisa / jak wydłużyć penisa / powiększ penisa / przedluzenie penisa / rozciąganie penisa / tabletki na powiekszenie penisa /