1 grudnia 2017 - felicjane05

Wakacje na jachcie morskim

Czartery jachtów w Chorwacji, w Grecji czy na Karaibach są naprawdę blisko! Agencja żeglarska pomoże ci w organizacji dojazdu na miejsce czarteru jachtu lub rejsu. Za ich pośrednictwem można zarezerwować przejazd busem lub przelot samolotem. Do Chorwacji najlepiej udać się samochodem lub autobusem, do Grecji, Włoch czy Francji – samolotem (rejsowym lub czarterowym). Na Seszele i do innych krajów Azji latają niedrogie Air Emirates przez Dubaj.

Porównanie prędkości katamarana i jachtów jednokadłubowych. Panująca obiegowa wiedza i wysokich prędkościach osiąganych przez katamarany nie do końca odnosi się do katamaranów turystyczno-rekreacyjnych. Spróbujmy więc sprawdzić parametry nautyczne zbliżonych rozmiarami do siebie dwóch jachtów jednokadłubowych i katamarana. Co się okazuje? Na wszystkich trzech analizowanych kursach katamaran jest nieco wolniejszy od turystycznego Impression 40 i znacznie wolniejszy od usportowionego Elana 5S. Wyjątek stanowi żegluga na genakerze w półwietrze, na którym katamaran wyprzedzi nieco Impression 40 ale zostanie za rufą Elana 5S.

Czarter jachtów lub rejsy morskie można zorganizować na najciekawszych akwenach morskich świata. Należą do nich takie destynacje żeglarskie na świecie jak: Chorwacja, Morze Egejskie a zwłaszcza Dodekanez, Niemcy Pojezierze Meklemburskie, Włochy Sycylia, Francja Korsyka, Karaiby Wyspy Zawietrzne. Piękny i warty zwiedzenia jest także nasz Bałtyk dostępny z portów polskich, niemieckich na Rugii oraz Bałtyk Wschodni z portów litewskich, łotewskich i estońskich. Rejs po Bałtyku można rozpocząć także z portów szwedzkich.

Agenci mają dostęp do największych systemów rezerwacyjnych katamaranów czarterowych takich jak: YachtBooker, Sedna, FreeBoo, Booking-Manager, i innych. Oznacza to dostęp on-line do baz danych ponad 200 firm czarterowych, ponad 20’000 jachtów czarterowych, dostępnych w ponad 50 regionach żeglarskich na całym świecie. Dzięki temu, znalezienie najodpowiedniejszego jachtu zajmuje dosłownie kilka minut.

Rejs żeglarski w Chorwacji, Grecji lub na Karaibach to najlepszy sposób na spędzenie udanych wakacji i poznanie nowych krajów. czarter jachtów, wynajem jachtów, czarter jachtów Grecja W czarterze dostępne są różne jachty jednokadłubowe, motorowe, klasy ekonomicznej, prestiżowej, zupełnie nowe lub wieloletnie. Jachty dostępne w czarterze są zawsze dobrze utrzymane, w pełni wyposażone w pomoce i przyrządy nawigacyjne, wyposażenie kuchenne, ponton i wszystko, co potrzebne jest do żeglowania.

Kraje / Usługi czarter jachtów / czarter jachtów grecja / czarter jachtów motorowych / czarter jachtu grecja / jacht chorwacja / wynajem jachtów / wynajem jachtu chorwacja /