5 grudnia 2017 - ameliasn

Tani nocleg Kalisz

Magic Garden Hostel Kalisz to miejsce wyjątkowe. Dzięki cudownemu położeniu zapewnia najlepszy wypoczynek pod słońcem. Okolica jest nie tylko piękna, ale również spokojna i bardzo cicha, dzięki czemu można tutaj nie tylko odpocząć, ale także popracować. Zaletą Magic Garden Hostel są ogrody, na których goście mogą odpocząć, zrelaksować się oraz w zaciszu zaplanować dalszy czas pobytu w najstarszym mieście w Polsce.
Noclegi Kalisz są tutaj naprawdę bardzo tanie. Serdecznie polecamy!

Koncerty w Kaliszu Miasto Kalisz słynie też z wielu wydarzeń kulturowych, a przede wszystkim z koncertów. Jeśli przybywasz do naszego miasta – koniecznie sprawdź, czy na jednym z naszych obiektów nie odbywa się jakiś koncert. Często możemy rozerwać się przy muzyce popularnej, ale również udać się do Filcharmonii Kaliskiej czy posłuchać rapu w jednym z kaliskich klubów.

Wielkie otwarcie Magic Garden Hostel Kalisz! Z przyjemnością informujemy, że pierwsi goście jako nocleg w Kaliszu wybrali właśnie nasz hostel! Nie było uroczystego przecięcia wstęgi, ale był za to symboliczny szampan! Pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym udało się zrealizować plan i otworzyć dla Państwa nowy hotel. Dziękujemy za zaufanie! W najbliższym czasie będziemy udostępniać materiały odnośnie promocji i akcji w których będziemy brali czynny udział. Do zobaczenia!

Magic Garden Hostel Kalisz – w najstarszym mieście w Polsce nasz hostel pojawił się w urokliwej, spokojnej dzielnicy. Położony kilkanaście metrów od brzegu malowniczej Prosny, oferuje wygodne pokoje – jedno, dwu i wieloosobowe.
Zaletą Magic Garden Hostel są ogrody, których nie posiadają w większości hotele w Kaliszu – goście mogą na nich odpocząć, zrelaksować się oraz w zaciszu zaplanować dalszy czas pobytu w najstarszym mieście w Polsce.
Noclegi Kalisz są tutaj naprawdę bardzo tanie. Serdecznie polecamy!

Galerie Handlowe W Kaliszu mamy wiele galerii handlowych do których możemy udać się po większe zakupy. Ten rodzaj atrakcji kojarzony jest raczej z filmów, ale coraz więcej osób przy wyjeździe do większego miasta zwraca ogromną uwagę właśnie na ten element. Zobaczyć można Galerię Amber w której możemy udać się na film do Kina Helios, a także do galerii Tęcza, w której filmy obejrzymy w Cinema 3D! Dodatkowo można udać się do pasażu handlowego przy Galerii Kalisz.

Inne / Kraje Hostel Kalisz / Hotel Kalisz / Hotele w Kaliszu / Kalisz hostel / Kalisz hotel / Kalisz noclegi / Noclegi Kalisz / Tanie noclegi Kalisz /